[+]دنیای متفرقه[+]
صدای خودتو به گوش دنیا برسون
دیسکورد ما
❤️❤️✨ به مهمانی شبانه ما در دیسکورد بپیوندید ❤️❤️
همه چیز درباره لیلی چوچو
✨🌘توی سبک خودش فیلم نسبتا خوبی بود و امتیاز بالایی داشت اما این فیلم همچنان توی ایران اینقدر نایاب و بی ارزش هس که لینک دانلود و زیرنویس هم برای اون گیر نمیاد داستان عجیب و غریب فیلم فیلم رو از بقیه فیلم ها جذابتر و همچنین حوصله سر بر تر میکنه! پیشنهاد میکنم هروقت بیکار شدید این فیلم رو ببینید داستانی دارع که هرکس قادر به درک کردن و فهمیدن اون نیس همچنین یک سایت از این فیلم الهام میگیره اونم این سایت معروف توی نئوسیتیز هس : http://fauux.neocities.org/ 🌗✨

Fauux.Neocities.Org
🌚⚡️ترجیح میدم هروقت نا امید هم شدید وارد این سایت نشوید همونطور که از ظاهر سایت پیداس مشخصه چه نوع سایتی هست و اینکه فضای اون سایت چطوریه من یک متن کامل و مختصر از این سایت برای شما نوشتم که از زبان سازنده خود سایت هستش


ین یک جریان ثابت از افراد کنجکاو است که از سایت من بازدید می کنند. خوشحالم که افراد زیادی را از این سایت بازدید می کنند و از آن لذت می برند. من واقعاً نمی فهمم چه چیزی مردم را به این مکان بازمی گرداند. زیبایی شناسی ، موسیقی ، غریب بودن ، من نمی دانم. تنها حدس من این است که من می توانم با مردم وب ارتباط برقرار کنم ، احساساتی را برای افراد بی احساس تحریک می کنم ، که سایت به عنوان یک گروه "پیشگام" چیزی را در ما مورد استفاده قرار می دهد. تمام صفحات این سایت از طریق افکار و احساسات من ساخته شده است. این باعث آرامش من است که افراد دیگر در آنجا می توانند با افکار من ارتباط برقرار کنند.

سایت به روزرسانی های زیادی نداشته است ، که مرا ناراحت می کند. من در حال فهمیدنم که پس از ماهها انکار جرقه ای را که لاین به من داد از دست داده ام. من به راحتی خسته می شوم ، همیشه. من می خواهم این سایت پویا باشد ، نمی خواهم این سایت تکرار بی پایان همان روش ها و پالت رنگ باشد. من فهمیده ام که فقط استفاده از Lain به عنوان موضوع مرا عقب نگه می دارد ، اگر خلاقانه بگویم. روتین می شود.

اگر هنوز منتظر آن بازیهای ناتمام Lain هستید ، به احتمال زیاد هرگز آنها را تمام نمی کنم. در بهترین حالت ، آنچه را که تاکنون ساخته ام آزاد خواهم کرد ، اما من واقعاً تنبل هستم و در آن جبهه کارهای زیادی باید انجام شود.

من به احتمال زیاد هنوز صفحاتی درست خواهم کرد اما با رنگها و موضوعات متنوع. همه موارد موجود در این سایت همچنان به فرهنگ وب ، موسیقی مبهم ، ژاپن ، پست / ترانس انسان ، نیهیلیسم و فرار اختصاص دارد .

در اینجا برخی از صفحاتی که سال گذشته روی آنها کار کرده ام آورده شده است که شاید آنها را از دست داده اید:

⚡️🌚

WeirdVillage Masjed

PowerWolf Fan Edit 1


PowerWolf - incense & iron

PowerWolf - Army At The Night

PowerWolf - Killers With The Cross

PowerWolf - Nighttime Rebel

من کی هستم؟
🌗🌙میخواستم ادم خوبی باشم اما توی دنیای واقعی جایی واسع خوب بودن نزاشتع بودن روز به روز دنیا بدتر و بدتر میشد هیچکس این تغیر رو متوقف نمیتونست کنع , تصمیم گرفتم بین این همع بدی ی دنیای جدا پر از خوبی بسازم و اونجا حداعقل برای چند نفر هم که شدع خوب باشم و دنیاشون رو خوب شکل بدم🌙🌗


برای ارسال "ارسالی" های خودتون به ایدی زیر توی تلگرام مراجعه کنین

@roobite140

ارسالی های کاربران

لطفا نترسید این اطلاعات برای م ارسال نشده اند و همچنین اطلاعات شما برای ما مهم نیستند این گزینه فقط برای این بود که شما بدانید در دنیای مجازی امنیت دارای نقض هست و هیچوقت امنیت شما بالا نیست :)

این اطلاعات را فقط خودتان میبینید